Lovorike

2015-05-05
V spodnji tabelah si lahko ogledate vse naše uspehe.

 

2014/2015 članice - državne prvakinje SŽNL
  članice - pokalne podprvakinje
  članice - 1.mesto turnir Budimpešta
  članice - UWCL-Qualifying round-2.mesto
  U17 - državne prvakinje
  U17 - pokalne prvakinje
  U15 - državne prvakinje
  U13 - 5.mesto
  zimska liga - članice - državne prvakinje
  zimska liga - U17 - državne prvakinje
  zimska liga - U15 - 3.mesto

2013/2014 članice - državne prvakinje SŽNL
  članice - pokalne prvakinje
  članice - UWCL-Round of 32.
  U17 - državne prvakinje
  U17 - pokalne prvakinje
  U15 - 2.mesto
  U13 - državne prvakinje
  zimska liga - članice - državne prvakinje
  zimska liga - U17 - državne prvakinje
  zimska liga - U13 - 2.mesto

2012/2013 članice - državne prvakinje SŽNL
  članice - pokalne prvakinje
  članice - UWCL-Qualifying round-2.mesto
  U17 - državne prvakinje
  U17 - pokalne prvakinje
  U14 - državne prvakinje
  U12 - državne prvakinje
  zimska liga - članice - državne prvakinje
  zimska liga - U14 - državne prvakinje
  zimska liga - U12 - državne prvakinje

2011/2012 članice - državne prvakinje SŽNL
  članice - pokalne prvakinje
  članice - UWCL-Qualifying round-2.mesto
  U17 - državne prvakinje
  U17 - pokalne prvakinje
  U14 - državne prvakinje
  U12 - 3.mesto
  zimska liga - članice - državne prvakinje
  zimska liga - U17 - državne prvakinje
  zimska liga - U14 - državne prvakinje
  zimska liga - U12 - državne prvakinje
2010/2011 5.mesto članice SŽNL
  4.mesto U-17
  državne prvakinje U-14
  državne prvakinje U-12
  državne prvakinje Zimska liga članice, U-14, U-12
2009/2010 3.mesto članice SŽNL
  3.mesto U-17
  2. in 3.mesto U-14
  državne prvakinje Zimska liga članice, U-14, U-12
2008/2009 3.mesto v 1.SŽNL
  Pokalne podprvakinje
  Zimska liga: 3. mesto članice
  4.mesto kadetinje v 1.SŽNL U17
2007/2008 2.mesto v 1.SŽNL
  Pokalne podprvakinje
  5.mesto na Mednarodnem turnirju v Mentonu
  1.mesto kadetinje v 1.SŽNL U17
2006/2007
Pokalne prvakinje
 
2.mesto članice v 1.SŽNL
 
2.mesto kadetinje v 1.SŽNL U16
 
Državne prvakinje U - 12
 
1.mesto zimska liga:U-12, U-16, članice
2005/2006
Državne prvakinje
 
Pokalne podprvakinje
 
2. mesto kadetinje v 1. SŽNL U16
 
2. mesto deklice U12 državno prvenstvo
2004/2005
Pokalne prvakinje
 
2. mesto članice v 1.SŽNL
 
2. mesto kadetinje v 1. SŽNL U16
 
Zimska liga: 2. mesto članice
2003/2004
2. mesto članice v 1. SŽNL
 
Državne prvakinje do 16 let
 
Zimska liga: 4. mesto članice
 
Zimska liga: državne prvakinje do 16 let
2002/2003
4. mesto članice v 1. SŽNL
 
Državne prvakinje do 15 let
 
Zimska liga - državne prvakinje do 15 let
2001/2002
Državne prvakinje do 15 let
 
Zimska liga: državne prvakinje
 
2. mesto v mladinskem državnem prvenstvu
2000/2001
2. mesto v državnem prvenstvu deklic do 15 let

Državne in pokalne prvakinje 2011/2012

Državne prvakinje, futsal 2010/2011

pokal20072

Pokalne prvakinje 2006/2007

 

pokal2005

Pokalne prvakinje 2004/2005
Zgornja vrsta: Štefan Kozic, Andreja Glavač, Marjan Maučec, Nikl Andreja, Zver Mateja, Tibaut Tjaša, Milkovič Alena, Nemec Nataša, Jelena Bučić, Robi Berendijaš
Spodnja vrsta: Bernarda Puhan, Marija Verner, Polona Govek, Zorica Garič, Staša Špur, Marjana Jevtić, Jasmina Zelko, Anica Korpič

 

pod2004

2. mesto v državnem prvenstvu 2003/04
Zgornja vrsta: Farič M., Kovač, Nemec N., Petričević M., Vuri, Kozic V., Milkovič, Tibaut, Ladinek, Farič J., Nemec M.
Srednja vrsta: Režonja, Topoljski, Petričević I., Korpič, Pucko, Puhan, Ploj, Kozic T., Špur, Črnko, Durič J.
Spodnja vrsta: Mlinarič, Maučec, Glavač, Kozic Š., Nemec J., Petričević F., Zver, Zelko, Gabor S., Horvat

 

prvakinju16

Državne prvakinje do 16 let 2003/2004
Stojijo: Benkovič, Farič, Nemet, Durič, Črnko, Milkovič, Topoljski, Kozic Š., Petričević F.
Čepijo: Vuri, Tibaut, Petričević M., Vrabel, Zelko, Špur, Kozic V., Kraner
Ležijo: Makovec S., Zver, Makovec M.
Manjkajo: Musulin, Maučec, Kozic T., Pucko M.

 

zl2004

Finalno srečanje Zimske lige državnega prvenstva 2003/2004 med ekipama ŽNK Pomurje Len I. in ŽNK Velesovo
V modrih dresih z leve proti desni: Črnko Petra, Farič Janja, Topoljski Ana, Kardoš Daša, Makovec Maja, Milkovič Alena, Kozic Vanja, Pucko Mateja, Tibaut Tjaša

 

clanice2003

Članska ekipa v sezoni 2002/2003, ki je osvojila 4. mesto
Zgornja vrsta:
Topoljski Anamarija, Hozjan Monika, Hozjan Nataša, Horvat Lila, Kozic Tjaša
Stojijo: Arvaj Robert, Musulin Andrej, Hozjan Suzana, Puhan Bernarda, Ploj Jerneja, Glavač Andreja, Novak Valentina, Ferenčak Branko, Smodiš Ivan
Sedijo: Planinšič Marija, Horvat Anja, Kozic Štefan, Škafar Katja, Antolin Špela, Gabor Sonja
Čepijo: Zver Mateja, Zelko Jasmina, Verner Marija

 

u162003

Državne prvakinje 2002/2003
Stojijo: Kozic Štefan, Topoljski Anamarija, Milkovič Alena, Petričević Maša, Tibaut Tjaša, Kozic Vanja, Pucko Mateja, Musulin Andrej;
Čepijo: Makovec Saška, Zver Mateja, Makovec Maja, Zelko Jasmina, Špur Staša

 

u162002

Državne prvakinje 2001/2002
Stojijo: Benkovič Monika, Topoljski Anamarija, Zver Jasna, Puhan Bernarda, Smodiš Valentina;
Čepijo: Antolin Špela, Zver Mateja, Škafar Katja

Kontakt
ŽNK Pomurje Beltinci
Ravenska cesta 8/a
9231 Beltinci

Štefan Kozic
Tel.: 031 677 144
E-mail: stefan.kozic@znkpomurje.com
Socialna omrežja
Generalni sponzorji