U-17

Oglejte rezultate tekmovanj in lestvico U-17 ekipe ŽNK Nona Pomurje Beltinci.

Rezultati tekmovanj

1.krog 28.08.2021 
ob 11.00
Igrišče Bratonci  ŽNK Nona Pomurje Beltinci 2 : 0 ŽNK Cerklje
2.krog 04.09.2021 
ob 11.00
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT  Primorje Ajdovščina 2 : 5 ŽNK Nona Pomurje Beltinci
3.krog 13.10.2021 
ob 17.00
Igrišče Bratonci  ŽNK Nona Pomurje Beltinci 2 : 1 ŽNK Šentjur
4.krog 25.09.2021 
ob 11.00
Igrišče Gažon  ŽNK Gažon 1 : 5 ŽNK Nona Pomurje Beltinci
5.krog 09.10.2021 
ob 11.00
Igrišče Bratonci  ŽNK Nona Pomurje Beltinci 0 : 5 ŽNK Radomlje
6.krog 16.10.2021 
ob 11.00
Igrišče Bratonci  ŽNK Nona Pomurje Beltinci 2 : 2 ŽNK Olimpija Ljubljana
7.krog 16.03.2022 
ob 17.00
Igrišče Krim  ŽNK Krim 1 : 5 ŽNK Nona Pomurje Beltinci
8.krog 30.10.2021 
ob 11.00
Nogometni center Velesovo  ŽNK Cerklje 2 : 2 ŽNK Nona Pomurje Beltinci
9.krog 06.11.2021 
ob 11.00
Igrišče Bratonci  ŽNK Nona Pomurje Beltinci 1 : 4 Primorje Ajdovščina
11.krog 12.03.2022 
ob 11.00
Športni park Beltinci - pom. igr. - UT  ŽNK Nona Pomurje Beltinci 9 : 0 ŽNK Gažon
12.krog 19.03.2022 
ob 11.00
Športni park Radomlje - igrišče z UT  ŽNK Radomlje 3 : 1 ŽNK Nona Pomurje Beltinci
13.krog 13.04.2022 
ob 16.00
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  ŽNK Olimpija Ljubljana 0 : 3 ŽNK Nona Pomurje Beltinci
14.krog 16.04.2022 
ob 11.00
Igrišče Bratonci  ŽNK Nona Pomurje Beltinci 7 : 2 ŽNK Krim
15.krog 20.04.2022 
ob 17.00
Igrišče Bratonci  ŽNK Nona Pomurje Beltinci 3 : 0 ŽNK Krim
16.krog 23.04.2022 
ob 11.00
Nogometni center Velesovo  ŽNK Cerklje 1 : 3 ŽNK Nona Pomurje Beltinci
17.krog 04.05.2022 
ob 16.00
Igrišče Bratonci  ŽNK Nona Pomurje Beltinci 8 : 0 ŽNK Olimpija Ljubljana
19.krog 14.05.2022 
ob 11.00
Mestni stadion Ajdovščina  Primorje Ajdovščina 1 : 5 ŽNK Nona Pomurje Beltinci
20.krog 21.05.2022 
ob 11.00
Igrišče Bratonci  ŽNK Nona Pomurje Beltinci 0 : 11 ŽNK Radomlje
21.krog 28.05.2022 
ob 11.00
Igrišče Gažon  ŽNK Gažon : ŽNK Nona Pomurje Beltinci

Lestvica

T Z N P T
1. ŽNK Radomlje 18 18 0 0 54
2. Primorje Ajdovščina 18 13 0 5 39
3. ŽNK Nona Pomurje Beltinci 18 12 2 4 38
4. ŽNK Cerklje 19 8 3 8 27
5. ŽNK Olimpija Ljubljana 18 7 2 9 23
6. ŽNK Krim 18 1 2 15 5
7. ŽNK Gažon 18 0 2 16 2

Ekipa izstopila iz tekmovanja
8. ŽNK Rogatec Šentjur 7 2 1 4 7