2. aprila, 2022

Selekcija U13 je danes z gostovanjem v Trbovlju opravila z enim od štirih turnirjev v spomladanskem delu LIGE DEKLIC U13.

Mlajše selekcije U13 ŽNK Pomurje Beltinci💛💙#zutoplave

Odigrale so dve tekmi najprej proti ekipi ŽNK Goričko Stanjevci in nato z ekipo DNK Trbovlje.

ŽNK Goričko Stanjevci – ŽNK NONA Pomurje Beltinci 0 : 3

Strelke: Nuša Škrobar (5'), Nella Gjergjek (6'), Lana Kavaš (21')

Zaigrale so: 12 Živa Gabor(V), 4 Neva Kalamar, 5 Nella Gjergjek, 7 Nika Ščančar, 8 Alja Škaper, 9 Eva Mia Pucko, 10 Nuša Škrobar, 11 Lana Kavaš©, 13 Marij Branšperger, 16 Eva Duh

V prvi tekmi so se pomerile z ekipo ŽNK Stanjevci ter zmagale 3 proti 0. Nasprotnikovo mrežo je v peti minuti tekme načela Nuša Škrobar, že v naslednji minuti so povišale vodstvo preko Nelle Gjergjek. V 21. minuti tekme pa je za končnih 3:0 zadela Lana Kavaš. Tekmo so odigrale dobro, saj so si poleg golov še pripravile nekaj priložnosti, sicer je na tekmi manjkala malo naveze sodelovanja med igralkami.

DNK Trbovlje – ŽNK NONA Pomurje Beltinci 0 : 2

Strelke: Lana Kavaš (2'), Nuša Škrobar (16')

V drugi tekmi na turnirju so se pomerile z domačinkami ŽNK Trbovlje. Tudi to tekmo so zmagale in sicer s 0 proti 2. Mrežo nasprotnic je že v drugi minuti zatresla Lana Kavaš, v šestnajsti minuti pa je nato Nuša Škrobar potrdila drugo zmago na turnirju. To tekmo so še igrale boljše, borbeno, s srcem in ekipnim duhom. Saj si nasprotna ekipa ni pripravila nobene priložnosti, mi pa smo jih imeli kar nekaj. Poleg dveh golov je še Nella Gjergjek zatresla okvir vrat. Zaigrale so pod taktirko trenerja Davorina Pelcla, ki je bil zadovoljen s prikazanim na prvi tekmi, še bolj pa z drugo tekmo, ko so se še bolj uigrale in uživale v nogometu s podajami in postavitvijo. Čestitam vsem igralkam za prikazano na igrišču kot tudi izven igrišča. Hvala tudi staršem za podporo.Z novima dvema zmagama so se še bolj utrdila na drugem mestu lestvice U13 VZHOD. Z tekmo manj imajo pet točk naskoka pred tretje uvrščenimi DNK Trbovlje. Prvo in drugo mesto v skupini VZHOD peljeta na zaključni turnir četverice, ki se bo odvil v mesecu juniju v centru NZS na Brdu. Že čez dva tedna jih čaka nov turnir na Goričkem v Šalovcih.

Ostale novice

30. septembra, 2022

Vikend tekem v državnem prvenstvu in ligi MNZ MS

Ta vikend bodo članska ekipa, selekciji U17 in U15 odigrale prvenstvene tekme v državnem prvenstvu. Selekcija U13 je ta vikend prosta, 1.turnir MNZ MS, pa bo odigrala selekcija U11.

25. septembra, 2022

Derbi vodilnih ekip DU15

Derbi za prvo mesto, prvič v tej sezoni smo morali priznati premoč nasprotnicam iz Radelj. Rezultat tekme med ŽNK Pomurje Nona in ŽNK Radlje 0:2.